PASLAUGOS

PAŽINDAMAS JAUSMUS IŠMYLĖK SAVO SIELĄ

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

PASLAUGOSSąmoningumo, jausmų refleksijos treniravimas

Šių praktikų dėka į savo gyvenimą įsileidžiame daugiau lengvumo, laisvės ir kartu atsakomybės už savo gyvenimo kokybę. Įgyjame daugiau atsparumo stresui.

Refleksija ir sąmoningumas – tai būdas išmokti jausmų kalbos, kurios dėka paleidžiame užstrigusius sunkius jausmus, o mums mielus išmokstame išjausti visu kūnu. Visa tai gali palaikyti mūsų psichinę ir fizinę sveikatą bei gerovę.

https://terapeutejurate.lt/wp-content/uploads/2022/07/4paslaugos.png
  • APIE REZONANSĄ
  • PROCESAS
  • REZULTATAS
Atpažįstant jausmus atrandame jų sukibimus, pvz. kai ramybės jausmas būna sulipęs su baime, kad kažkas nutiks. Sukibimų būna įvairių, tačiau visi jie neleidžia mums patirti pilno jausmo. Tuomet kyla nerimas, formuojasi emociniai blokai ir siaurėja patiriamų jausmų paletė, kuri gali susitraukti iki nulio, kuomet nieko nebejaučiame. Praktikos, terapijos esmė yra susigrąžinti savo jausmų paletę, paleisti emocinius blokus, užstrigusius jausmus. Atleisdami sau, paleisdami senus įvykius mokomės mėgautis ir tuomet į gyvenimą pasibeldžia džiaugsmas.

Kaip tai veikia?

Atpažįstant jausmus atrandame jų sukibimus, pvz. kai ramybės jausmas būna sulipęs su baime, kad kažkas nutiks. Sukibimų būna įvairių, tačiau visi jie neleidžia mums patirti pilno jausmo. Todėl kyla nerimas, formuojasi emociniai blokai ir taip siaurėja patiriamų jausmų paletė, kuri gali susitraukti iki nulio, kuomet nieko nebejaučiame. Praktikos, terapijos esmė yra susigrąžinti savo jausmų paletę, paleisti emocinius blokus, užstrigusius jausmus. Atleisdami sau, paleisdami senus įvykius mokomės mėgautis ir tuomet į gyvenimą pasibeldžia džiaugsmas.

Kaip tai padeda?

Per savo gyvenimą mes patiriame galybę emocijų ir jausmų. Dažnai patiriant emocijas ir jausmus jie būna daugiabriauniai (džiaugsmas, malonumas, pasididžiavimas) ir tai yra nuostabu, tačiau pasitaiko kad patiriant malonius jausmus susiklosto situacija kuomet įsipainioja skausmas, liudesys ar kitos emocijos. Tuomet ir susuformuoja vadinamas jausmų sulipimas kait mes patirdami vieną jausmą kartu patiriame ir sulipusį (džiaugiamės o viduje jau kirba klausimas kaip ilgai?). Čia slypi ir nepagaunamo nerimo priežastis kai suvokiame, kad nerimauti nėra ko bet jaučiame t.y. mūsų vidinė išmintis mums kužda kad nėra taip kaip turėtų būti.

Rezonanso praktikų metu dirbama su jėgos vietų, meno kūrinių, šventų vietų nuotraukomis kurių pagalba gebame prisiliesti prie sulipusio jausmo ir juos atskirti.
Kūno terapijos metu prisilietimo ir tempimo pagalba šalinami emociniai blokai trukdantys išgyventi jausmą pilna aplitude. Taip atstatoma kūno energetika, stiprėja fizinė sveikata, o mūsų gyvenimas nusidažo daugiau spalvų ir atspalių.
Naudojant sąmonės aktyvavimo technikas ir hipnoterapiją prisiliečiame prie giminės jausmų kuriuos mums perduoda tėvai, seneliai – šiuo procesu atkuriamas ryšys su tėvais ir kartu nuo išlaisvėjame nuo primestų programų.
Kur mūsų dėmesys - ten mūsų energija. Išmokime nukreipti savo dėmesį į dalykus kurie mus džiugina.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
PAGRINDINĖ TEMA

ATRASTI GYVENIMO DŽIAUGSMĄ

Pyktis
Visi norime jaustis mylimi, o kai jaučiamės atskirti arba įstrigę santykiuose, mumyse kaupiasi pyktis, kuris kartais labai stipriai nuspalvina gyvenimą.
Praktikų metu paleidinėsime pyktį, ieškosime kokius jausmus slepiame po juo.
Šeima - santykiai
Terapijos metu griaunamos nuostatos ir įsitikinimai, mūsų lūkesčiai. Per jausmus, per refleksiją atrandame, kodėl esam perdėm jautrūs ar reiklūs. Atkuriame pasitikėjimo ir saugumo jausmus, ko pasekoje tarpusavio santykis švarėja, lengvėja ir pereina į gilesnį lygmenį.
Nerimas ir stresas
Stiprinsite psichologinį atsparumą, įvesite gyvenimo balansą ko pasekoje susireguliuos streso lygis. Išmoksite naujų įgūdžių, paleisite senus įsitikinimus ir nuostatas. Atrasite pirminę nerimo priežastį, jos vietą kūne ir paleisite - taip nerimas atsitrauks.
Sveikata ir kūnas
Kūno terapijos metu atstatant energetiką ir paleidžiant emocinius blokus stiprėja fizinė sveikata. Išmokstame priimti savo kūną ir jį mylėti nepriklausomai nuo visuomenės ar kitų asmenų lūkesčių. Naudojant rezonanso metodą valomas informacinis purvas suskaupęs kūne.
Traumos
Vaikystėje patirtos netektys, fizinė ar emocinė prievarta, psichologinis šantažas, manipuliacijos, seksualinė prievarta palieka ypač gilius randus mūsų kūne. Terapijos metu pažindami jausmus išmokstame sau atleisti, nebejausti gėdos, atstatyti savivertės ir savisaugos jausmus.
Poreikių analizė
Poreikių atpažinimas, jų identifikavimas įgalina mus suprasti, kurie poreikiai yra tikri, kurie primesti, o kurie prisiimti kaip pakaitalai. Čia pasislėpęs nevaldomas pirkimas, kartais ir valgymas ar pykčio priepuolis.