ATSILIEPIMAI

Ką apie mane kalba

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Rekomenduoju šią terapeutę. Problemas/užduotis spręsti su ja - vienas malonumas. Kiekviena problema nebeatrodo neįveikiama. Po konsultacijos visuomet jaučiuosi motyvuota.
Rekomenduoju šią terapeutę, nes žinios pagrįstos ne tik mokslu, bet ir asmenine patirtimi, taip pat duotybėmis iš aukščiau. Kai man buvo įvardintas tikslus mano kūno pojūtis, kurio negali jausti kitas žmogus, supratau, kad Jūratė turi neeilinių gebėjimų. Po konsultacijos jaučiuosi rami ir pailsėjusi. Todėl drąsiai rekomenduoju šią specialistę savo draugams.
Nuostabi moteris, kuri savo švelnumu ir atidumu sugeba parodyti koks nuostabus gyvenimas yra.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kryptys

PAGALBA

Pyktis
Visi norime jaustis mylimi, o kai jaučiamės atskirti arba įstrigę santykiuose, mumyse kaupiasi pyktis, kuris labai stipriai nuspalvina gyvenimą.
Praktikų metu paleidinėsime pyktį, ieškosime kokius jausmus slepiame po juo.
Šeima - santykiai
Terapijos metu griaunamos nuostatos ir įsitikinimai, mūsų lūkesčiai. Per jausmus, per refleksiją atrandame, kodėl esam perdėm jautrūs ar reiklūs. Atkuriame pasitikėjimo ir saugumo jausmus, o tarpusavio santykis švarėja, lengvėja ir pereina į gilesnį lygmenį.
Nerimas ir stresas
Stiprinsite psichologinį atsparumą, atrasite gyvenimo balansą kas įtakos ir sureguliuos streso lygį. Išmoksite naujų įgūdžių, paleisite senus įsitikinimus ir nuostatas. Atrasite pirminę nerimo priežastį, jos vietą kūne, ją išjausite ir paleisite. Taip lengvai ir iš lėto nerimas atsitrauks.
Sveikata ir kūnas
Terapijos metu atstatant energetiką ir paleidžiant emocinius blokus stiprėja fizinė sveikata. išmokstame priimti savo kūną ir jį mylėti nepriklausomai nuo visuomenės ar kitų asmenų lūkesčių. Naudojant rezonanso metodą valomas informacinis purvas susikaupęs kūne.
Traumos
Vaikystėje patirtos netektys, fizinė ar emocinė prievarta, psichologinis šantažas, manipuliacijos, seksualinė prievarta palieka ypač gilius randus mūsų kūne. Terapijos metu pažindami jausmus išmokstame sau atleisti, nebejausti gėdos atstatyti savibertės ir savisaugos jausmus.
Poreikių analizė
Poreikių atpažinimas, jų indentifikavimas įgalina mus suprasti, kurie poreikiai yra tikri, kurie primesti, o kurie prisiimti kaip pakaitalai. Čia pasislėpęs nevaldomas pirkimas, kartais ir valgymas ar pykčio priepuolis.