Apie mane

Jūratė Mondeikė

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Apie maneLicenzijuota hipnotrapeutė, sąmonės aktyvavimo ir klinikinės hipnozės specialistė. Savo praktikoje papildomai taikau rezonanso ir kūno terapijos metodus.

  • KONSULTAVIMAS
  • PATIRTIS

Mokau žmones išsiugdyti įprastą sąmoningumo praktiką, reflektuoti. Konsultacijų metu mokomės pažinti ir atpažinti mus užplūdusius jausmus, juos gryniname ir atskiriame vieną nuo kito, jei yra susiformavusių sukibimų. Kūną pratiname prisiminti mums malonius jausmus, juos išjausti. Išjautimo metu mokomės paleisti emocinius blokus, kurie trukdo pilnai mėgautis jausmu.

Praktikos leidžia pilnai priimti gyvenimo džiaugsmus ir lengviau sutikti sunkias akimirkas, ko rezultatas dažnai yra padidėjęs lengvumo, ramybės, laimės ir pilnatvės jausmas.

  • Išmoksite daugiau gyventi čia ir dabar
  • Pajausite didesnį ramybės, laimės ir gerovės jausmą
  • Integruosite reguliarią sąmoningumo praktiką, refleksiją į savo kasdienį gyvenimą
  • Gyvensite autentiškiau ir sąmoningiau

Asmeniniu tobulėjimo keliu pradėjau keliauti itin sunkiu man laikotarpiu – griuvo verslas, šeima, iš gyvenimo išėjo man artimi žmonės. Tuo metu negalvojau ir net nesusimąsčiau apie gyvenimo džiaugsmą – buvo svarbu, kad galiu išgyventi. Šiuo sunkiu laikotarpiu baigiau trejų metų trukmės klinikinės hipnozės ir sąmonės aktyvavimo mokslus, jie man buvo gaivus oro gurkšnis. Individualiai mokiausi santykių psichoterapijos. Taip lėtai lėtai atradau dalykus, kurie mane pradėjo džiuginti, o kartu sukaupiau tiek patirties, kuri tiesiog nenaudojama pradėjo lietis per kraštus – tad įvyko lūžis ir atidariau kabinetą. Konsultuoju tačiau ir toliau mokausi. Šiuo metu siekiu psichoterapeuto licenzijos. Toliau mokausi kūno terapijos pas Rasą Mažionienę, kuriai esu dėkinga už išgrynintą gyvenimo kelią, atskleistą drąsą ir naują etapą gyvenime.  Rezonanso metodus mokausi pas Kseniją Bespalovą, jos dėka įsisąmoninu visatos dėsnius, taisykles, tikėjimo galią. Terapijų metu apjungiu visus elementus.

Džiaugsmas į gyvenimą pasibels tuomet, kai išmoksite pažvelgti į savo širdį. Kas žiūri į išorę: gyvena iliuzijomis. Kas žiūri į vidų - atranda tikrumą.
https://terapeutejurate.lt/wp-content/uploads/2022/07/jurate-signature-small.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
GET IN TOUCH

Schedule a Free Consultation

Schedule a free 15-minute consultation to see if we’re a good fit.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

MANO MISIJAPADĖTI ŽMONĖMS ATRASTI GYVENIMO DŽIAUGSMĄ IR BALANSĄ

Balanso paieškos - tai nuolatinė kelionė, kuri mane ir žavi, ir kartais labai stipriai supykdo. Tačiau būtent pykčio dėka, aš kaskart įlekiu į naują mane labai džiuginančią kelionės atkarpą.
Kviečiu ir Jus į šią kelionę.

Atskirkime nuoširdumą gyvenimui nuo noro, kad jis būtų tobulas. Išmokime priimti ir mylėti save. Paleiskime mums primestas gyvenimo programas, nuostatas ir iliuzijas. Pasimėgaukime.

Džiaugsmai
Sveikata
Darbas
Meilė